Kąpielowy komfort, jakość i przyjemność. Umywalki i wanny z kamienia naturalnego.

Jeśli mają istnieć przedmioty wyposażenia wnętrz, które łączą w sobie wyjątkową trwałość, oryginalność i nutę ekstrawagancji, to niewątpliwie będą to wanny oraz umywalki zrobione w całości z kamienia naturalnego. Na fali rosnącej popularności i nastawienia na naturalność, coraz więcej klientów decyduje się na zakup tych naturalnych produktów. Skutek może być tylko jeden – zachwyt klientów i rosnąca popularność kamienia jako surowca, z którego powstają takie brodziki, wanny i umywalki.

Kąpielowy komfort, jakość i przyjemność. Umywalki i wanny z kamienia naturalnego.

Z pewnością nie jedynym filarem sukcesu wanien i umywalek kamiennych jest ich niespotykany i intrygujący design, trwałość oraz uniwersalność. Czasy, gdy wanny i umywalki montowano wyłącznie w łazienkach, już dawno minęły. Dziś widok wanny, na przykład w sypialni czy w ogrodzie nie jest już zaskoczeniem. Dzieje się tak dlatego, że wanny i umywalki kamienne co wiedzą już użytkownicy, pochłaniają i zatrzymują temperaturę otoczenia w którym się znajdują, oraz to, że takie produkty można przechowywać nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale także na zewnątrz jeśli zrobione są z właściwego kamienia. Jeśli na przykład zainstalujemy w domu wannę i nalejemy do niej ciepłą wodę, będziemy mogli dłużej cieszyć się kąpielą. Dzieje się tak dlatego, że średnio temperatura w pomieszczeniu wynosi około 22 stopnie, a kamień dzięki swoim właściwościom zatrzymuje i utrzymuje tą temperaturę. Takie połączenie gwarantuje nam nie tylko dłuższy relaks kąpieli w ciepłej wodzie, ale także obcowanie z naturą. Podobnie jak w przypadku wanien i umywalek montowanych w domach, kamień w kamiennych wannach i umywalkach montowanych na zewnątrz również utrzymuje temperaturę powietrza. Na przykład w miesiącach letnich, kamienna wanna nagrzana słońcem w ciągu dnia jest długo wieczorem znacznie cieplejsza niż temperatura wieczornego powietrza. Może to być zaskakujące, ponieważ różnica może wynosić zaledwie kilka stopni. Dlatego wrażenia takiej kąpieli w ciągu dnia, po nalaniu lodowatej wody, czy wieczorem po napełnieniu wanny cieplejszą wodą, są nie do opisania. Popularność wanien i umywalek kamiennych z pewnością nie będzie słabnąć, a grono zainteresowanych będzie się tylko zwiększać. Żaden sztucznie wytworzony materiał nie zastąpi w przyjemności dotyku natury. Świadczyć o tym może fakt, że większość użytkowników tak szybko i tak przekonuje się do wyrobów z kamienia, że nie wyobraża sobie późniejszego zakupu z innego materiału niż kamień naturalny. Dlatego inwestycja w nawet dużą – dwu-, trzyosobową wannę kamienną do domu lub ogrodu, jest zdecydowanie tańszym i lepszym rozwiązaniem niż choćby najmniejszy basen.

Artykuł powstał we współpracy z producentem i eksporterem umywalek i wanien z kamienia naturalnego w Indonezji – www.Lux4home.com

Umywalka z kamienia naturalnego

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 399 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *