Żaluzje fasadowe – wyjątkowy komfort w Twoim domu

Dom, w którym mieszkamy, powinien być nie tylko ostoją bezpieczeństwa, ale także komfortu. Nic więc dziwnego, że tak wiele pieniędzy, czasu i energii poświęcamy na wykończenie swojego lokum. Oprócz odpowiednich aranżacji czy profesjonalnych systemów zabezpieczeń – warto zainwestować w rozwiązania, które usprawnią naszą codzienność. Systemy typu smart-home, inteligentne ogrzewanie podłogowe czy klimatyzacja to tylko niektóre z dostępnych na rynku rozwiązań. W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się także żaluzje zewnętrzne. Kiedy warto zdecydować się na ich montaż? Na co zwrócić uwagę przy wyborze żaluzji fasadowych?

Żaluzje fasadowe to rodzaj osłon okiennych, które umieszczane są po zewnętrznej stronie budynku. Składają się one z metalowych lameli, które można regulować, w celu kontroli natężenia światła wpadającego do pomieszczeń. Jest to rozwiązanie idealne dla osób zmagających się ze zbyt dużym nasłonecznieniem i nagrzewaniem pomieszczeń. Warto rozważyć montaż żaluzji w domach, gdzie okna w najważniejszych pomieszczeniach wyeksponowane są na południe lub zachód. Decydując się na to rozwiązanie, możemy nie tylko sporo zaoszczędzić na kosztach klimatyzacji, ale także minimalizujemy dyskomfort związany z wpadaniem oślepiających promieni słonecznych do naszego domu.

Tego typu żaluzje można stosować zarówno w nowych, jak i już istniejących budynkach, a nowoczesne rozwiązania typu smart home pozwalają na sterowanie nimi za pomocą tabletu lub smartfona. Na co zwrócić uwagę przy wyborze żaluzji? Gdzie szukać sprawdzonych i polecanych mechanizmów?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze żaluzji zewnętrznych?

Jeżeli zależy nam na tym, aby zamontowane żaluzje spełniały wszelkie europejskie normy i służyły bezawaryjnie przez długie lata – dobrym rozwiązaniem jest wybór instalacji od polskiego producenta. Spośród rodzimych firm na wyróżnienie zasługuje marka DRUTEX, która od lat jest jednym z wiodących producentów w branży okienno-drzwiowej. Żaluzje fasadowe stanowią doskonałe uzupełnienie oferty producenta w zakresie przesłon okiennych.

Wyroby firmy DRUTEX dostępne są w ponad 40 krajach na sześciu kontynentach i z każdym rokiem przedsiębiorstwo notuje coraz lepsze wyniki. W ofercie DRUTEXu znajdziemy żaluzje nakładane, które montuje się na ramie okna oraz adaptacyjne, przeznaczone do montażu na fasadzie budynku. Kwestię doboru odpowiedniego modelu najlepiej skonsultować z doradcą. To z kolei nie będzie trudne, gdyż firma posiada 3000 partnerów handlowych na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać żaluzje zewnętrzne do DRUTEXu? Przede wszystkim marka udziela pełnej i pewnej gwarancji, a także posiada własny, profesjonalny i szybki serwis, który jest wizytówką firmy. Największym wyróżnikiem marki jest jednak fakt, że wszystkie okna, drzwi, rolety, żaluzje, fasady i ogrody zimowe powstają w polskich fabrykach, znajdujących się w pomorskim Bytowie. Na ponad 11 hektarach hal produkcyjnych DRUTEX dysponuje własnym zapleczem naukowo-badawczym, biurem konstrukcyjnym i technologicznym, a także laboratoriami badawczymi. Wszystko to pozwala polskim inżynierom kontrolować realizację zamówień na każdym etapie produkcji. Firma ponadto rozwija już poznane technologie oraz dysponuje własną flotą transportową.

Żaluzje fasadowe DRUTEX są spójne ze współczesnymi trendami architektonicznymi preferującymi duże przeszklenia. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie rozwiązania wygodne, bezpieczne i niezawodne. W ofercie marki znajdziemy żaluzję w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasujemy produkt do naszych potrzeb. To prawdziwy “must have” nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 399 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *