Zawiesiliśmy twoje konto – Instagram ogromna awaria

Jeżeli czytasz ten artykuł prawdopodobnie padłeś ofiarą błędu na Instagramie, który blokuje konta milionów użytkowników – bez obaw to tylko awaria.

Od godziny 13:30 zaczęły spływać komunikaty od pierwszych użytkowników Instagrama o blokadzie ich konta który brzmi następująco – “Zawiesiliśmy Twoje konto 31 października 2022. Pozostało 30 dni na odwołanie się od tej decyzji“.

Blokada konta na Instagramie
Wykres zgłoszeń awarii https://downdetector.pl/status/instagram/

Zablokowali mi konto na Instagramie – co zrobić?

Jeżeli zablokowali Ci konto na Instagramie nie musisz się martwić – jest to awaria do której Instagram odniósł się na Twitterze

Oficjalna informacja z twittera od Instagrama w związku z awarią
Oficjalna informacja z twittera od Instagrama w związku z awarią

Oficjalny komunikat mówi: “Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was mają problemy z dostępem do swoich kont na Instagramie. Zajmujemy się sprawą i jednocześnie przepraszamy za niedogodności“.

Na ten moment nie mamy więcej informacji, jednak biorąc pod uwagę szybką reakcje Instagrama można założyć, że nie musisz się martwić o swoje konto.

Zdj. główne: Alexander Shatov / unsplash.com

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 392 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *