FIFA+: Nowa alternatywa dla Viaplay na telewizorach Samsung i LG

Szukasz alternatywy dla Viaplay na telewizorach Samsung i LG? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – FIFA+ właśnie zawitała na urządzenia z systemem Android TV, Tizen, WebOS i FireOS, dostarczając bezpłatnej platformy streamingowej z szeroką gamą sportowych treści.

FIFA+: co to jest?

Nie każdy wie, ale FIFA, Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej, jakiś czas temu zdecydowała się uruchomić swoją platformę streamingową o nazwie FIFA+. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które oferuje nie tylko szeroką bibliotekę filmów, dokumentów i seriali, ale również możliwość śledzenia najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo.

FIFA+ wchodzi na nowe systemy operacyjne

FIFA+ stała się ostatnio dostępna na urządzeniach z systemem Android TV, Tizen, WebOS i FireOS. Dzięki temu użytkownicy tych platform zyskują dostęp do sportowych treści na wysokim poziomie, zarówno w formie filmów, seriali i dokumentów, jak i relacji na żywo z najważniejszych meczów i turniejów.

FIFA+ jako alternatywa dla Viaplay

W związku z ostatnim kryzysem Viaplay, FIFA+ może być idealną alternatywą dla tych, którzy szukają sportowych treści. Platforma oferuje powtórki legendarnych meczów Mistrzostw Świata, a także transmisje na żywo z trwającego właśnie mundialu kobiet.

Dlatego też FIFA+ śmiało może być traktowana jako alternatywa dla przeżywającego kryzys Viaplay. Ponadto, usługa jest dostępna jako linearna stacja w serwisach Rakuten TV, Samsung TV Plus, LG Channels, The Roku Channel oraz VIDAA Channels.

Inne platformy VOD

Jeżeli szukasz innych alternatyw, warto zapoznać się z szeroką ofertą platform VOD. Sprawdź, ile co zamiast Netflixa warto oglądać w 2023 roku oraz ile to kosztuje.

W obliczu rosnącej liczby opcji, konsumenci mają teraz większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej. Czy FIFA+ okaże się idealną alternatywą dla Viaplay? Czas pokaże.

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 396 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *