Zmiana cen na Disney Plus – to już oficjalnie!

Wprowadzenie do świata Disney Plus jest niczym otwarcie księgi pełnej magicznych opowieści. Platforma ta oferuje szeroki wachlarz filmów i seriali, które zabierają nas w podróż do krainy wyobraźni. Przez ostatni czas, wielu z nas znalazło ucieczkę od codziennej rutyny w bajkowych światach przedstawionych na tej platformie. Jednakże, jak każda opowieść, również ta niesie za sobą swoje konsekwencje. Od 10 grudnia 2023 roku cena subskrypcji Disney Plus ulegnie zmianie. Ile wyniesie i co stoi za tą decyzją?

Ile będzie kosztował Disney plus?

Od 10 grudnia, miesięczny koszt subskrypcji wzrośnie do 37,99 zł, co daje nam wzrost ceny o 9 zł w skali miesiąca. Disney zapewnia, że decyzja o zwiększeniu cen ma na celu umożliwienie platformie na utrzymanie wysokiej jakości oferowanego contentu.

Zarządzanie subskrypcją – co powinieneś wiedzieć?

Po wprowadzeniu nowych cen, Twoja bieżąca metoda płatności zostanie automatycznie obciążona nową kwotą, chyba że zdecydujesz się anulować subskrypcję przed datą następnej płatności. Warto zaznaczyć, że zmiany te są automatyczne, więc jeśli nie chcesz być zaskoczony nieoczekiwanym obciążeniem, warto zwrócić na to uwagę z wyprzedzeniem.

Jeżeli jednak dalej chcesz korzystać z subskrypcji nic nie musisz robić. Wyższa kwota zostanie automatycznie pobrana z metody płatności jaką załączyłeś do tej platformy.

Porównanie z innymi platformami streamingowymi

W kontekście podwyżek warto również zerknąć na ceny innych platform streamingowych dostępnych na rynku. Przykładowo, na platformach VoD w Polsce ceny różnią się, ale generalnie można zauważyć, że cena Disneya znajduje się teraz pomiędzy HBO MAX, a Netflixem. Na plus platformy przemawia fakt, że bez problemu można się nią dzielić z bliskimi w przeciwieństwie do Netflixa w którym za każdego nowego użytkownika trzeba dopłacić.

Sprawdź: jak dodać nowego użytkownika Netflix

Alternatywa dla sporadycznych użytkowników platform streamingowych – karty podarunkowe Netflix

Dla tych, którzy nie korzystają z platform streamingowych na co dzień, istnieje alternatywa w postaci kart podarunkowych Netflix. Pozwala to na korzystanie z platformy w sposób mniej zobowiązujący finansowo, bez konieczności zobowiązania się do regularnych płatności.

Podwyżka cen na Disney Plus jest faktem, który może wpłynąć na decyzje wielu użytkowników dotyczące kontynuowania subskrypcji. Warto zatem zastanowić się nad swoimi priorytetami i ewentualnie rozważyć inne dostępne opcje. Czy warto pozostać z Disney Plus czy może lepiej poszukać alternatyw? Wybór należy do Ciebie.

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 399 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *