Cities Skylines – na platformie Steam za darmo!

Już teraz, między 18 a 22 maja, każdy fan symulacji i strategii ma szansę doświadczyć jednej z najlepszych gier w swoim gatunku zupełnie za darmo. Mowa o Cities: Skylines, które na platformie Steam dostępne jest do zagrania bez jakichkolwiek opłat.

Cities: Skylines – najlepszy symulator miasta?

Cities: Skylines to nagradzana i bestsellerowa gra menedżerska, która niedawno doczekała się remasteringu na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wszystko to dzięki rozbudowanej i pełnej uroku symulacji miasta, która zachwyca zarówno weteranów gatunku, jak i nowych graczy.

Cities skylines

Gra jest nowoczesnym podejściem do klasycznej symulacji miasta. Wprowadza nowe elementy rozgrywki, które pozwolą Ci poczuć dreszczyk emocji i trudności związane z tworzeniem i utrzymaniem prawdziwego miasta, jednocześnie rozwijając dobrze znane mechaniki doświadczenia budowania miast.

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 392 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *