Jak wysłać znikające zdjęcia i filmy na WhatsApp?

Chcesz wysłać zdjęcie lub film na WhatsApp, które automatycznie znikną po tym, jak odbiorca je zobaczy? Dzięki nowej funkcji WhatsApp, teraz jest to możliwe. W tym artykule dowiesz się, jak skorzystać z tej funkcji, która pozwala zwiększyć poziom prywatności w swoich rozmowach. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Jak korzystać z funkcji znikających zdjęć i filmów na WhatsApp?

Aby wysłać znikające zdjęcia lub filmy na WhatsApp, użytkownik musi znać kilka kroków. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest otwarcie czatu, na którym chcesz wysłać znikające zdjęcie lub film. Po otwarciu czatu, kliknij na ikonę plusika (+), która znajduje się w lewym dolnym rogu chatu, aby otworzyć opcje multimediów.

wysyłanie zdjęcia lub filmu na whatsapp
Wybieranie multimediów – WhatsApp

Następnie wybierz zdjęcie lub film, które chcesz wysłać. W końcu, przed wysłaniem, zaznacz opcję ‘znikający‘, aby sprawić, że twoje zdjęcie lub film zniknie po wyświetleniu przez odbiorcę.

Włączanie znikających wiadomości – WhatsApp

Zdjęcie lub film udostępnione w ten sposób nie może zostać udostępnione dalej. WhatsApp blokuje również możliwość wykonania screenshota, a wszystko to, aby zwiększyć poziom prywatności.

Wiadomości do jednorazowego wyświetlenia zapewniają więcej prywatności – komunikat WhatsApp

Jak monitorować interakcje na WhatsApp?

Monitorowanie interakcji na WhatsApp to kolejna nowa funkcja aplikacji, która dostępna jest dla użytkowników. Ta opcja pozwala ci zobaczyć, kiedy odbiorca odczytał twoją wiadomość, zrobił zrzut ekranu, czy usunął wiadomość. Jest to pomocne narzędzie, które pozwala użytkownikom lepiej kontrolować swoją prywatność i interakcje na platformie.

Nowe funkcje WhatsApp zwiększające prywatność

Nowa funkcja znikających zdjęć i filmów na WhatsApp to tylko jeden z wielu kroków, jakie firma podjęła w celu zwiększenia prywatności użytkowników. Poza znikającymi wiadomościami, WhatsApp wprowadził również nową funkcję, która pozwala użytkownikom ustawić, że wiadomości będą automatycznie zniknąć po 7 dniach. Te mechanizmy są wprowadzane w ramach testów i będą dostępne dla wszystkich użytkowników w najbliższym czasie.

WhatsApp stale wprowadza nowe funkcje, które mają na celu zwiększenie prywatności i kontrolę użytkowników nad ich komunikacją. Funkcja znikających zdjęć i filmów jest jednym z tych kroków. Pamiętaj jednak, że każda nowa funkcja ma swoje plusy i minusy, więc zawsze ważne jest, aby zrozumieć, jak z niej korzystać, zanim zdecydujesz się ją używać.

W przyszłości, możemy spodziewać się, że WhatsApp wprowadzi jeszcze więcej ciekawych funkcji. W międzyczasie, korzystaj z dostępnych funkcji i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o WhatsApp!

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 399 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *