Pompy ciepła Vitocal – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

W ostatnich czasach zauważyć można dużo reklam, a także informacji na temat pomp ciepła. Ich popularność wiąże się z kryzysem energetycznym, ale nie tylko. Coraz więcej osób chce być niezależna w kwestiach dostawy energii. Nie bez znaczenia są również kwestie ekologiczne. Na rynku znajduje się ogromny wybór pomp ciepła. Wśród nich są te lepszej, jak i gorszej jakości. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to zakup na długie lata, warto jest zdecydować się na polecane przez fachowców pompy ciepła Vitocal marki Viessmann. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat, a także dowiedzieć się, gdzie można je korzystnie kupić – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Pompy ciepła Vitocal – dlaczego warto wybrać?

Pompy ciepła poszczególnych firm, pomimo tego, że na pierwszy rzut oka są do siebie podobne, to jednak mogą się znacznie różnić. Jednym z ważniejszych czynników, który ma wpływ na efektywność, jest proces sprężania. W przypadku pomp ciepła Vitocal, zastosowano sprężarki Scroll. Eksperci podkreślają, że jest ona wyjątkowo trwała i odporna na wiele czynników. Przede wszystkim praca jej jest cicha, bezdrganiowa, nie wymaga dużych nakładów konserwujących.

Pompy ciepła Viessmann mogą korzystać z różnych źródeł energii: z powietrza, gruntu, wody, ciepła odpadowego. Jednymi z częściej wybieranych są pompy ciepła powietrze/woda Vitocal 100-S oraz Vitocal 111-S Split. Modele te składają się z dwóch jednostek: zewnętrznej i wewnętrznej. Zastosowany w tych modelach czynnik chłodniczy R32 posiada bardzo niski współczynnik GWP.

Pompy ciepła Split Viessmann mają kompaktowe rozmiary i pozwalają na umieszczenie ich w pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach. Natomiast jednostki zewnętrzne można zawiesić na ściennie budynku, a także zamontować w sposób wolnostojący.

Pompy ciepła Vitocal https://proterm.sklep.pl/pompy-ciepla-vitocal,cp921,pl.html można obsługiwać przy pomocy dedykowanej aplikacji ViCare. Aplikacja posiada wiele funkcji i pozwala między innymi zmienić temperaturę, zmienić czas pracy, a przede wszystkim pozwala kontrolować pracę pompy.

nowoczesne ogrzewanie

Gdzie można kupić pompy ciepła Viessmann?

Jest wiele miejsc, w których można kupić pompy ciepła Viessmann. Nie wszędzie jednak oferta tych produktów jest szeroka, a ceny korzystne. Z tych względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. W sklepie tym dostępne są pompy Vitocal w konkurencyjnych cenach. Poza tym podczas wyboru skorzystać można z fachowej porady. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 392 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *