Internet z telewizją – wybierz optymalny pakiet dla siebie

Internet i telewizja w jednym abonamencie to wygoda korzystania z kompleksowych usług bez konieczności przejmowania się wieloma rachunkami. Na tym jednak korzyści takiego rozwiązania się nie kończą. By się o tym przekonać, warto sprawdzić pakiet internetu w Play i telewizji z UPC.

Internet w Play i telewizja z UPC – co daje pakiet podstawowy?

Połączenie sił jednych z najważniejszych usługodawców w swoich branżach, czyli sieci telefonii komórkowej Play i operatora telewizji kablowej UPC, zaowocowało możliwością wyboru wygodnego, wspólnego abonamentu na internet z telewizją. W ramach tej usługi przygotowano trzy pakiety, wśród których na uwagę zasługuje już ten kosztujący zaledwie 55 zł miesięcznie. W jego ramach klienci otrzymują dostęp do 137 kanałów, z czego aż 111 w wysokiej rozdzielczości (HD). W ofercie znajdują się kanały ogólnotematyczne, filmowe, sportowe, muzyczne, informacyjne (w tym kilka zagranicznych), dla dzieci i naukowe.

Ofertę tradycyjnych kanałów telewizyjnych uzupełnia nowoczesna platforma UPC TV Go. Dzięki niej abonenci zyskują możliwość oglądania ulubionych audycji wybranych stacji i to nie tylko na telewizorze, ale także na laptopie, tablecie i smartfonie. Ponadto telewizja internetowa UPC TV Go pozwala na pobieranie programów nadawanych w ciągu ostatnich 7 dni oraz nagrywania ich, by obejrzeć później. Ta ostatnia opcja to doskonały sposób na nadrobienie zaległości w serialach i śledzenie wydarzeń sportowych w dogodnym dla siebie czasie, a więc bez konieczności zasiadania przed ekranem w godzinach emisji.

Pakiet podstawowy w Play obejmuje także dostęp do szybkiego internetu światłowodowego. Umożliwia on pobieranie danych z prędkością do 300 Mb/s. Dzięki modemowi Connect Box sieć Wi-Fi jest stabilna. Urządzenie wyposażone jest w moduł automatycznie przełączający internet między pasmami 2,4 i 5 GHz. W ten sposób modem ogranicza ryzyko całkowitego zerwania połączenia. Co więcej, rozsyła sygnał między wszystkie podłączone sprzęty w taki sposób, by zapewnić im optymalną prędkość internetu.

Wyższe pakiety telewizji UPC i internetu w Play

Duże możliwości, jakie daje podstawowy pakiet internetu z telewizją w Play, klienci mogą jeszcze powiększyć, wybierając wyższe plany abonamentowe. W ich ramach dostępne są wszystkie udogodnienia, które daje najtańsza oferta. Dodatkowo otrzymuje się kolejne kanały, szybszy internet i dwuletni dostęp do platformy streamingowej Viaplay. Wśród innych tego rodzaju serwisów wyróżnia się ona bogatą ofertą transmisji sportowych. Zadowoleni z tego będą zwłaszcza fani piłki nożnej. Na Viaplay transmitowane są mecze lig: angielskiej Premier League i Championship, niemieckiej pierwszej i drugiej Bundesligi oraz rozgrywek pucharowych, w tym Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy oraz Carabao Cup.

Skandynawska platforma to także gratka dla wielbicieli sportów motorowych. W serwisie można oglądać wyścigi Formuły 1 i amerykańskiej IndyCar Series. Pozostałe wydarzenia transmitowane na Viaplay to bejsbolowa MLB, hokejowa NHL, Professional Dart Corporation oraz gale federacji sportów walki – popularnej w Polsce KSW i kickbokserskiej Enfusion.

W ramach dwóch wyższych planów abonamentowych klienci dostają także 181 kanałów (w tym 143 w HD) w pakiecie kosztującym 85 zł lub 191 stacji (z czego 151 w HD) za miesięczną opłatę w wysokości 110 zł. Odmienne, choć równie wysokie, są dostępne prędkości internetu. W tańszym pakiecie pobieranie odbywa się na poziomie 600 Mb/s, a w droższym – 1 Gb/s. We wszystkich trzech umowa obowiązuje przez 12 miesięcy, a sama instalacja modemu i sieci kablowej kosztuje tylko 1 zł.

Usługi dodatkowe – promocyjny Netflix w Play i Pakiet Bezpieczeństwa UPC

Pakietami internetu i telewizji w Play warto zainteresować się także ze względu na aż rok darmowego dostępu do najpopularniejszego serwisu streamingowego w Polsce. Netflix cechuje bogata oferta, w której od dłuższego czasu pojawia się coraz więcej rodzimych produkcji. Z proponowanej przez Play promocji mogą skorzystać zarówno osoby, które dotychczas nie założyły konta na tym portalu, jak i te, które już je mają. 

Warunkiem otrzymania darmowego dostępu do niego jest zawarcie umowy na Internet Elastyczny w Play na 12 miesięcy, a następnie zamówienie telewizji w UPC w ciągu 15 dni kalendarzowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez obu operatorów. W ramach usługi można korzystać z Planu Podstawowego Netflix. Abonenci, którzy już mają konto w serwisie i wykupili wyższy pakiet, płacą jedynie różnicę między nimi.

Druga promocja oferowana wszystkim klientom pozwala zapewnić bezpieczeństwo wrażliwym danym udostępnianym w internecie. Pakiet Bezpieczeństwa UPC zapewnia ochronę kont bankowych i kart płatniczych, a także chroni najmłodszych internautów przed szkodliwymi treściami. Z pakietu można korzystać na pięciu urządzeniach. Usługa jest domyślnie włączona u wszystkich nowych abonentów przez pierwszy miesiąc obowiązywania umowy. Po tym czasie można ją przedłużyć z poziomu konta klienta w serwisie Nowe Moje UPC lub kontaktując się z infolinią.

Zdj. główne: Adobe

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *