5 najlepszych zdalnie sterowanych zabawek dla dzieci

Zabawki z możliwością zdalnego sterowania to doskonały prezent dla dziecka w wieku szkolnym i przedszkolnym. To nie tylko pożądany przez najmłodszych gadżet, który umili im czas wolny, ale także wartościowa inwestycja w rozwój dziecka. Zabawa sterowanym na odległość samochodem czy innym pojazdem pobudzi jego zdolności logicznego myślenia, a także poprawi jego zręczność. Oferta takich zabawek jest bardzo szeroka. Przyjrzyjmy się najciekawszym z nich! Wszystkie propozycje znajdziesz w internetowym sklepie z zabawkami Manima.

1) Zdalnie sterowany samochód Monster Track

Im większa zabawka, tym więcej frajdy. Duży model Monster Track Rampage – o wymiarach 43 x 22 x 23 cm – to potężna maszyna, wykonana z odpornych na uderzenia materiałów, wyposażona w wytrzymałe amortyzatory i koła, dające możliwość jazdy w czterech kierunkach. Sterowanie odbywa się za pomocą dołączonego pilota, którego zasięg wynosi aż 50 metrów. Pełne naładowanie akumulatora pozwala na niemal pół godziny nieprzerwanej zabawy. Ta z kolei może wyglądać w przeróżny sposób, ograniczony wyłącznie wyobraźnią dziecka. Warto zwrócić uwagę na duży, otwarty bagażnik auta, pozwalający przewozić różne przedmioty. To idealny samochód na pilot dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

2) Helikopter, który naprawdę lata

Polecany model jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, niebieskiej i żółtej. Przy pomocy pilota można wprawić jego śmigła w ruch, a następnie precyzyjnie sterować lotem z odległości nawet piętnastu metrów. To świetna alternatywa dla popularnych dronów, o atrakcyjnym dla dzieci wyglądzie i niewielkiej wadze, dzięki czemu nie stwarza niebezpieczeństwa. Wystarczy niecała godzina ładowania, aby udać się w nawet dziesięciominutowy lot.

3) Wóz strażacki z dźwigiem

Zabawki zdalnie sterowane mogą pomóc także w rozwijaniu innych zainteresowań. Wiele dzieci, szczególnie w młodszych latach, marzy o byciu strażakiem. Ten model to idealny prezent przede wszystkim dla nich. Auto całkiem wiernie odzwierciedla wygląd prawdziwych pojazdów straży pożarnej do zadań specjalnych. Wyposażone jest w ruchomy dźwig oraz efekty świetlne i dźwiękowe. Do kompletu dołączono pilot sterujący, a także cztery baterie AA potrzebne do zasilania.

4) Szybka motorówka na pilota

Wśród zabawek zdalnie sterowanych popularnością cieszą się nie tylko modele na kółkach czy gąsienicach lub umiejące latać, ale także te pływające. Opływowy kształt tej motorówki oraz potężna turbina i ster sprawiają, że zabawka może osiągnąć prędkość aż do 30 km/h. Szczelna obudowa uniemożliwia dostanie się wody do elektroniki, co pozwala na wielokrotną zabawę. Intuicyjny pilot daje wiele możliwości i działa nawet z odległości 150 metrów.

5) Interaktywny dinozaur

Szukasz czegoś innego niż standardowe modele przedstawiające różnego rodzaju pojazdy? Większość dzieci uwielbia dinozaury, więc świetnym dla nich prezentem może być interaktywny model welociraptora. Dinozaur chodzi na tylnych nogach, porusza głową i przednimi łapami, a także wydaje realistyczne odgłosy. Ma nawet świecące oczy! Do jego obsługi dołączono odpowiednio wystylizowany pilot.

Zdj. główne: pexels.com

Jak podobał Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdki i oceń!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Stanisław Smart

Pasjonat nowych technologii. Blogowaniem zainteresowałem się w 2018 roku, gdy to social media stawały się coraz bardziej popularne. Mimo wszystko nie przypasował mi format video, dlatego zdecydowałem się przelewać swoją pasje na wirtualny papier.

Stanisław Smart has 392 posts and counting. See all posts by Stanisław Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *